Багатобічна діяльність ФЛАУ: Ольга Саладуха провела низку робочих нарад

1366

27 жовтня в.о. президента Федерації легкої атлетики України Ольга Саладуха провела низку робочих нарад.

Значна увага в діяльності ФЛАУ приділяється тренувальному процесу, змаганням, їхній організації і проведенню. І стосується це не лише елітних чи дорослих атлетів, а й спортсменів, які виступають у молодших вікових категоріях. Саме ці питання піднімалися на зустрічі з головними й старшими тренерами збірної. Крім того обговорили роботу суддівського корпусу та потенційні шляхи її вдосконалення.

Чистий спорт і правила чесної гри в ньому актуальні завжди, й федерація продовжує активно працювати в напрямку протидії і попередження використання заборонених препаратів і методів. Тож тема антидопінгу була не менш актуальною під час нарад.

Паралельно з безпосередньо спортивною частино триває і діяльність щодо розвитку федерації в інших сферах. Так, зокрема, Ольга Саладуха зустрілася з членами комісії розвитку ФЛАУ, де основною темою були питання діджиталізації процесів у легкій атлетиці. А з відділом маркетингу провели нараду щодо роботи зі спонсорами та просування нашого виду спорту.

Не менш важливими є питання проведення інвентаризації та аудиту федерації, про що йшла мова на зустрічі з ревізійною комісією ФЛАУ.

Нагадаємо, що минулого тижня у Вільнюсі відбулася Конвенція Європейської легкої атлетики, участь у якій взяла й українська делегація з Ольгою Саладухою на чолі.