Легкоатлетичні плани Житомирщини

724

14 листопада генеральна секретарка ФЛАУ Іоланта Хропач, державний тренер Олексій Сердюченко, а також в.о Президента Ольга Саладуха поспілкувалися з очільником ОВА Віталієм Бунечко та начальником управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОДА Сергієм Козловцем у Житомирі.

Команда ФЛАУ обговорила умови для занять легкою атлетикою на території області та заходи щодо їх покращення. А також побудувала план дій на наступний рік для проведення в Житомирі всеукраїнських змагань з легкої атлетики, до яких вже триває підготовка.

Також була проведена робоча зустріч із тренерами, активом ФЛАУ в Житомирській області. Які розповіли про розвиток Федерації, нові здобутки та можливості. Окреслили проблемні питання в легкій атлетиці на Житомирщині, зокрема щодо проведення тренувань та змагань. Підняли питання функціонування ШВСМ та обговорили плани проведення великих дитячих змагань.

Причетних до розвитку легкої атлетики на Житомирщині було нагороджено грамотами подяки від ФЛАУ, а саме тренера-викладача зі спортивної ходьби Андрія Чернова, директорку Житомирської ДЮСШ Надію Дмухівську та заслуженого тренера України з легкої атлетики Юрія Кузика.