Львівщина може стати центром розвитку легкої атлетики в Україні

966
Вчора, 17 листопада, начальник Львівської ОВА Максим Козицький зустрівся з бронзовою призеркою Олімпійських ігор, т.в.о. президента легкої атлетики України Ольгою Саладухою, а також з міським головою та ректором.
Сторони обговорили розвиток інфраструктури та проведення легкоатлетичних змагань загальнодержавного рівня на Львівщині. Як зазначили під час зустрічі, Львівська область зараз посідає одне з провідних місць у проведенні спортивних заходів з легкої атлетики.
Так, цьогоріч на Львівщині провели понад 10 заходів національного рівня з легкої атлетики. У 2024 році на Львівщині планують проведення 6 Всеукраїнських подій національного рівня з легкої атлетики.Важливу роль у розвитку легкої атлетики області відіграє стадіон «СКІФ». Після проведеної реконструкції стадіон отримав сертифікат другої категорії міжнародної асоціації World Athletics.
Окрім цього у грудні 2023 запланували проведення чемпіонату України з легкої атлетики. Для проведення Всеукраїнських змагань у легкоатлетичному манежі замінили покриття вперше за 40 років. Львівська область після перемоги має усі передумови, щоб стати центром розвитку легкої атлетики в Україні. Своїм коментарем та враженнями після події поділилася Ольга Саладуха:
“Наразі маємо повне взаєморозуміння та бажання співпрацювати для досягнення спільних цілей. Український спорт у Львові та Львівській області буде флагманом, на який рівнятимуться інші регіони країни”.
Також Ольга Саладуха зустрілася з головою Львівської ОВА Максимом Козицьким, начальником управління спорту Романом Хімяком та мером Львова Андрієм Садовим і очільником міського управління спорту Антоном Нікуліном.
Більше детально на її сторінці у фейсбук.