Підсумки проведення Виконавчого комітету

1388

Сьогодні, 20 листопада відбулось засідання Виконавчого комітету ФЛАУ за участю О. Саладухи, О. Сердюченка, І. Хропач, В. Гринюка, В. Рудюка, Н. Добринська, а також інших співробітників Секретаріату ФЛАУ.

Під час засідання обговорили наступні питання:

– проект бюджету на 2024 рік
– надання грантів ТФЛА на проведення заходів з дитячої атлетики
– спрямування інвестицій від спонсорів на розширення і підсилення команди ФЛАУ
– планування контенту задля розвитку сайту і соціальних мереж федерації
– пропуск чемпіонату Європи з кросу Богдани Семьонової через перелом ноги

Окремий час приділили обговоренню про поповнення штату федерації. Новою учасницею нашої команди стала Аліна Шух – багаторазова призерка та чемпіонка міжнародних змагань, рекордсменка світу з багатоборства U18. Аліна увійде у команду як менеджер з заходів розвитку ФЛАУ і відповідатиме за організацію і впровадження клубної системи вперш за все для розвитку дітей та взагалі в українській легкій атлетиці. Також, до співпраці з ФЛАУ долучається Богдана Семьонова в якості Офіцеру захисту членів ФЛАУ. Про впровадження програми Захисту членів ФЛАУ найближчим часом буде опубліковане Положення і кнопка звернення на сайті ФЛАУ

Не вперше порушили питання щодо львівського стадіону та інфраструктури Львову, а також обговорили, які міста України мають найбільшу потужність і потенціал, щоб прийняти міжнародний старт через кілька років.

Наступне засідання Виконкому заплановане на 25 листопада 2023 року

Попередня статтяЧемпіонат Європи-2024: скороходи фінішують на легендарному Олімпійському стадіоні в Римі
Наступна статтяI Run Clean: нові модулі та результати досліджень