ФЛАУ на 18 позиції у рейтингу ТОП 75 федерацій та спортивних пабліків

908
фото: Sport Business Club

Sport&Business Club Україна запровадив серію спеціальних проектів, присвячених аналізу активності діяльності спортсменів, ліг та федерацій. Перший рейтинг Sport&Business Club було складено в серпні, тоді було зібрано топ-70 діючих українських спортивних ліг, федерацій та організацій за кількістю підписників у Facebook. Зараз організація презентувала – топ-75 спортивних пабліків та федерацій, які є найпопулярнішими у Facebook.

Абсолютними дебютантами в рейтингу стали сторінки Бучанської районної асоціації футболу (4300), Федерації вейкбордінгу (1900) та скандинавської ходьби (1300).

Серед великих сторінок, які мають понад 15 000 підписників, найбільше зросли у відсотковому значенні Федерація легкої атлетики (+25%), K2 Promotions (+22,7%) та Федерація дзюдо України (+20%). Також значно зросла сторінка Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України – з 11 000 підписників до 14 000, тобто зростання склало +27,3%.

Наразі ФЛАУ посідає 18 місце у рейтингу.

“В нас і в мене особисто великі плани на соціальні мережі федерації. Я бачу легку атлетику, як спорт, за яким цікаво спостерігати не тільки на міжнародних стартах, але і в Україні. Плюс, мені здається, що це найдоступніший вид спорту для всіх і хочеться якомога більше людей, особливо дітей затягнути в легку атлетику.

Як це робиться у сучасному світі? За допомогою соціальних мереж, розважального контенту та креативу. Діти багато сидять в інтернеті і якщо ми можемо захопити їх увагу там, то чому б не зробити це? На зимові чемпіонати готується багато креативного та цікавого контенту не тільки для юнаків та юніорів, але і для дорослих. 

Також ми готуємо промо ролик до головного зимового чемпіонату України. Вірю, що він стане не тільки мотивацією для атлетів, але і допоможе ЗСУ. Тому всім можу порадити спостерігати за соціальними мережами. А батькам – брати дітей за руку і приводити в легку атлетику. Тренери навчать їх досягати цілей, а ми давати інтервʼю, відкриватися перед камерою, ставати комунікабельними і навіть вести соціальні мережі. Рейтингом – пишаюсь. Далі більше”, – Ірина Довгуша SMM ФЛАУ.