У Львові завершився чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 16 років

1429

З 9 до 11 лютого Львів приймав чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2009 року народження та молодших. На доріжках оновленого манежу НСБЛВС МО виступало 599 юних атлетів з 23-х регіонів України.

У змаганнях зі спортивній ходьбі на 3000 метрів перемогу з національним рекордом U16 здобув представник Хмельницької області Віталій Тарасюк (13:18.18 хв).

Артем Шаблій (7.13 с) та Марія Хіварич (8.07 с) стали найшвидшими на дистанції шістдесят метрів, а Владислав Рябчун (54.22 с) й Єлизавета Моторна (58.81 с) перемогли на 400-метрівці.

На бар‘єрній шістдесят метрівці «золото» здобули Анастасія Пучковська (8.98 с) та Євгеній Забродський (8.51 с).

У секторі для стрибків у висоту чемпіонами України U16 стали Діана Костюк (1.60 м) та Іван Павлюков (1.83 м) серед дівчат й юнаків відповідно.

Всі результати чемпіонату України U16 — за посиланням.

Попередня статтяСтрибуни виграли шість медалей для України на чемпіонаті ABAF у приміщенні