80 метрів Михайла Кохана на першому турнірі сезону!

265
Фото (с)P-T-S miting

Українець Михайло Кохан почав літній сезон змаганнями золотої серії Континентального туру Світової легкої атлетики в Найробі. Вже на першому турнірі учень Сергія Кохана і Юрія Пастушенка метнув молот за 80-метрову позначку, залишивши позаду титулованих поляків Павела Файдека і Войцеха Новіцького.

Три з шести спроб Кохана, включно з першою, були за 80 метрів. А у найкращій з них молот полетів на 80.76 метрів. Далі цього дня метнув лише чинний чемпіон світу, вихованець легендарного українського тренера Анатолія Бондарчука канадієць Ітан Кацберг (84.38 м). Новіцький третій (79.14 м).

Неабияка боротьба за перемогу розгорнулася на дистанції 200 метрів серед чоловіків. Одразу два атлети показали час, з яким очолили світовий топ-лист сезону (19.71 с). Проте на тисячні долі секунди попереду був американець Кортні Ліндсі й саме він став переможцем. Летсіле Тебого з Ботсвани другий.

Найкращий результат сезону з бігу на 400 метрів також на рахунку атлета з Ботсвани – Баяпо Ндорі (44.10 с).

Кенійці Еммануель Ванйоньї (1:43.57 хв) та Рейнолд Кіпкорір (3:31.96 хв) найшвидше цього сезону пробігли 800 і 1500 метрів відповідно. А їхній співвітчизник Абрахам Корір зробив те ж на дистанції 3000 метрів з перешкодами (8:20.54 хв).

Всі результати змагань у Найробі

Попередня статтяМондо Дуплантіс починає літній сезон зі світового рекорду
Наступна статтяКомандний чемпіонат світу зі спортивної ходьби: трансляція, розклад і перші РВ українців