Мондо Дуплантіс починає літній сезон зі світового рекорду

244
Фото (с)@matthewquine/Wanda Diamond League

Швед Мондо Дуплантіс відкрив літній сезон новим світовим рекордом зі стрибків з жердиною. На першому етапі «Діамантової ліги» в Сямені він з першої спроби впевнено подолав 6.24 метри, на один сантиметр перевершивши свій же попередній рекорд.

«Я показав результат вищий, ніж навіть планував, тож дуже задоволений. Вперше виступав у Китаї і здобув тут найкращу перемогу, яку тільки можна було уявити. Ти завжди трішки нервуєш, коли стрибаєш перед новою публікою, адже ці люди раніше не бачили на власні очі того, що ти насправді можеш. Тож я дуже хотів показати їм дещо особливе, – коментує Дуплантіс свій виступ організаторам. – На початку ми дещо хвилювалися через дощ, але згодом він зупинився й усе склалося добре.

На кожних змаганнях, на які б я не приїхав, від мене багато чого чекають. Власне, я і сам теж. Я завжди прагну високо стрибати, й мої очікування від себе переважають усе інше».

Крім того в Сямені було показано ще п’ять найкращих результатів сезону у світі. Їхніми авторами стали ефіопка Гудаф Цегай (1500 м – 3:50.30 хв), кенійка Беатріс Чепкоеч (3000 метрів з перешкодами – 8:55.40 хв), канадієць Марко Ароп (800 м – 1:43.61 хв), ефіоп Ламеша Гірма (5000 м – 12:58.96 хв) та американець Деніел Робертс (110 м з бар’єрами – 13.11 с).

Всі результати першого етапу «Діамантової ліги» в Сямені

Попередня статтяЧемпіонат Європи-2027 з легкої атлетики в приміщенні відбудеться у Валенсії
Наступна стаття80 метрів Михайла Кохана на першому турнірі сезону!