В Кам’янці-Подільському розпочалися змагання Кубку з легкоатлетичних метань

588

Виконуюча обов’язки президента ФЛАУ Ольга Саладуха, генеральний секретар ФЛАУ Олексій Касьянов та керівник Хмельницької обласної федерації Олександр Прокопов у м. Кам’янець-Подільський взяли участь у відкритті змагань другого етапу Кубку України з легкоатлетичних метань та нагородили перших переможців.

Змагання відбуваються на двох стадіонах – Національного університету імені Івана Огієнка та на центральному міському стадіоні імені Григорія Тонкочеєва.

«Ми усі тут, бо український спорт живе і розвивається, попри усі труднощі та перешкоди.  Завдяки героїчній боротьбі наших Збройних сил ми можемо проводити такий потужний захід. Ми можемо демонструвати нові спортивні досягнення та перемагати на престижних міжнародних змаганнях.  Кожен такий успіх – це нагадування світу про війну в Україні. Це адвокація інтересів нашої держави та нашого народу. Це більше допомоги Україні в її боротьбі за свободу», – сказала Ольга Саладуха під час церемонії відкриття.

Також вона подякувала громаді Кам’янця-Подільського та особисто міському голові Михайлу Посітку за максимальне сприяння в проведенні змагань.

«Дякую усім, хто розбудовує в місті спортивну інфраструктуру, яка може приймати заходи такого рівня. Це стадіони і обладнані тренувальні зали для підготовки спортсменів», – наголосила в.о. президента ФЛАУ.

Ольга Саладуха також від імені ФЛАУ підписала з Кам’янець-Подільською міською радою меморандум про співпрацю. Він передбачає співорганізацію фіналу перших Всеукраїнських змагань за програмою Світової легкої атлетики “Дитяча легка атлетика” серед учнів закладів загальної середньої освіти. Цей спортивний захід відбудеться в Кам’янець-Подільському 15-16 червня.

Попередня статтяВперше в історії України з 45 секунд! Олександр Погорілко б’є національний рекорд
Наступна статтяЗавершується акредитація медіа на чемпіонат Європи-2024 з легкої атлетики