В погоні за олімпійськими ліцензіями, або прев’ю до Світових естафет-2024

444
Фото (c)Getty Images for World Athletics

Світові естафети на Багамах уже ставали щасливими для українців. У 2014-му чоловіча команда 4Х100 метрів повторила рекорд України.

У 2024-му дві наші естафетні команди 4х400 метрів – жіноча й змішана – змагатимуться, в першу чергу, за олімпійські ліцензії. Хто саме бігтиме у складі четвірок у першому колі, стане відомо незадовго до старту. Але обидві боротмуться за вихід до фіналу вже цієї ночі.

У змаганнях як змішаних, так і жіночих естафет по перші дві команди з кожного забігу не лише вийдуть до фіналу, але й виграють олімпійські ліцензії. Решту з них розіграють у другий день.

Першими в ніч з 4 на 5 травня на старт вийдуть змішані естафети. Укрїнці потрапили др четвертого забігу разом з командами Японії, Канади, Польщі, Ботсвани, Чехії, Франції і Мексики. Старт – о 19:38 за багамським і о 2:38 за українським часом.

Жіноча естафетна команда ввійшла до другого забігу, де її суперницями будуть четвірки з Колумбії, Куби, Ірландії, Чехії, Великої Британії і Домінікани. Старт о 21:13 за багамським часом та о 4:13 за українським.

Розклад, основну інформацію про змагання, результати й посилання на трансляцію ви знайдете ТУТ.

Попередня статтяОльга Саладуха та очільники ТФЛА отримали відзнаки від «Інституту модернізації змісту освіти»
Наступна статтяСвітові естафети-2024: змішана естафета – в кроці від першої двійки