Делегація ФЛАУ побувала на Миколаївщині

372

Керівництво ФЛАУ в особі в.о. президента Ольги Саладухи, віцепрезидента Віктора Грінюка, генерального секретаря Олексія Касьянова та директора з розвитку Олександра Опейкіна відвідали місто Миколаїв. Також участь в робочих заходах прийняв керівник Миколаївської ТФЛА Володимир Кілярський.

Провели результативну зустріч з головою Миколаївської ОДА Віталієм Кімом, керівниками обласного Управління молоді і спорту, міським головою Олександром Сенкевичем, секретарем міськради, керівником відділення НОК в області Дмитром Фалько.

Головна тема діалогу – розвиток спорту в місті та в регіоні, підтримка спортсменів і тренерів, залучення дітей до спортивного життя та популяризація дитячої рухової активності.

«Вдячна керівництву області та міста за розуміння, підтримку спортивного життя і солідарність з українськими спортсменами. На Миколаївщині проходять спортивні змагання, атлети гідно представляють регіон на всеукраїнських, європейських та світових турнірах. Особлива увага спрямована на дитячий спорт, бо це наше майбутнє. Зі свого боку ФЛАУ робить все можливе для того, щоб залучати до спорту молоде покоління, а також українців усіх вікових груп. Саме легка атлетика як «королева спорту» повинна бути в авангарді цих процесів», – наголосила Ольга Саладуха.

Керівниця ФЛАУ також обговорила актуальні питання питання, що потребують державного втручання, із представником Миколаєва у парламенті, народним депутатом України Олександром Гайду. Він долучився до організації важливих зустрічей та нарад в рамках візиту. Делегація ФЛАУ також поспілкувалася із представниками спортивної спільнотою області, вивчили проблематику регіону для того, щоб ефективно допомагати в подоланні наслідків війни і забезпеченні подальшого розвитку.

Також керівники Федерації відвідали Центральний міський стадіон Миколаєва, який в 2022 році зазнав російського ракетного удару.

Загалом візит до Миколаєва відкриває нові перспективи для співпраці ФЛАУ з місцевою владою, спортивними організаціями області заради відновлення та зростання.

Попередня статтяХІХ Універсіада України: перемоги Шоломіцької, Лавського та інших
Наступна статтяКерівники ФЛАУ ознайомилися зі спортивним життям Одещини