Керівники ФЛАУ ознайомилися зі спортивним життям Одещини

442

Виконуюча обов’язки президента ФЛАУ Ольга Саладуха здійснила робочий візит до Одеської області. В Одесі разом з віцепрезидентом Федерації Віктором Грінюком, генеральним секретарем Олексієм Касьяновим та директором з розвитку Олександром Опейкіним вона зустрілася з очільниками регіону. Головним завданням є відродження славних легкоатлетичних традицій Одещини.

Відбулася важлива зустріч із заступником голови Одеської ОДА Сергієм Кропивою, керівником обласного департаменту фізкультури Олегом Бурдейним та начальницею управління фізичної культури і спорту Валентиною Кольчак.


Говорили про розвиток спорту на Одещині, проблеми, з якими зіштовхується спортивна спільнота під час повномасштабної війни, про нові виклики і способи їх подолання.

Також керівники ФЛАУ відвідали спортивну базу ФСТ «Динамо» та Одеську обласну ШВСМ «Олімпієць». Поспілкувалися із керівником товариства «Динамо» Миколою Даневичем, спортсменами і тренерами, місцевими спортивними управлінцями.


«Ми не забуваємо, що олімпійські перемоги починаються на місцях – в громадах та в регіонах. Тому активно комунікуємо з регіональними та локальними спортивними спільнотами, допомагаємо їм в роботі, сприяємо відбору найталановитіших спортсменів для подальшого зростання», – сказала Ольга Саладуха.

Візит на Одещину продовжився в Чорноморську, де очільники ФЛАУ зустрілися з міським головою Василем Гуляєвим. Разом вони долучилися до святкування 50-річчя з дня утворення ДЮСШ м. Чорноморськ та побували на легкоатлетичному шкільному стадіоні.


Ольга Саладуха висловила вдячність тренерам, керівництву та усім працівникам школи.

«Ви робите дуже важливу справу у теперішніх надскладних умовах героїчного Півдня. Не лише виховуєте майбутніх чемпіонів, а даєте можливість дітям хоча б на мить забувати про війну та горе, що нас оточують. Допоки ми стійкі та єдині рашистам нам не здолати!», – відзначила керівниця ФЛАУ.

Під час візиту представники федерації також вручили подяки від ФЛАУ 8-ми тренерам з Одещини.

Керівниця ФЛАУ Ольга Саладуха подякувала народному депутатові України Олексію Леонову за допомогу в організації візиту та спільну роботу в інтересах розвитку легкої атлетики в регіоні, а також керівництву Одеської області та усім, хто приділяє увагу спортивним справам.

Попередня статтяДелегація ФЛАУ побувала на Миколаївщині
Наступна статтяПеремоги українських бар’єристок у Італії та Греції