Рим-2024: Артем Коноваленко й Владислав Шепелєв – про кваліфікацію з потрійного стрибка

693
Фото (c)Ulf Schiller/athletix.ch

Артем Коноваленко й Владислав Шепелєв дебютували на дорослих чемпіонатах Європи, проте, на жаль, жодному з них не вдалося пробитися до фіналу з потрійного стрибка. Шепелєв завершив змагання в Римі 17-м з результатом 16.17 м, а Коноваленко, повторивши найкращий результат сезону (15.94 м), був 22-м.

«Щонайменше хотілося вийти у фінал. Але, як показують останні старти, я розстрибуюся лише після третьої спроби, тож, на жаль, не склалося, – сказав після виступу Владислав Шепелєв у коментарі «Суспільному Спорт». – Я не потрапляв у розбіг, не міг зібратися. Та я дякую всім, хто мене підтримує. І буду працювати далі».

Фото (c)Ulf Schiller/athletix.ch

«Найкращий результат сезону – це добре, але я прагнув бодай наблизитися до свого особистого рекорду, – говорить Артем Коноваленко. – Та впевнений, що ще зроблю це, адже маю колосальну підтримку в обличчі своєї дружини – Еріки Лукач. Саме їй присвячую виступ на дебютному для мене дорослому чемпіонаті Європи.

Чи стрибав раніше на помості? Ні, це вперше. Й це дійсно незвично. Це як ти звикаєш бігати по асфальту, а потім виходиш на пісок або на дошки. Відчуття ж будуть зовсім іншими. Так і тут. І ти ж не лише біжиш, а ще й стрибаєш і маєш чітко скрізь потрапити. Я намагався максимально прямолінійно й чітко задавати вперед по вектору, але першу спробу заступив, другу недоступив. Третя склалася не зовсім так, як того хотілося б».

Транслятором змагань є «Суспільне», а результати наживо ви можете переглянути на сайті Європейської легкої атлетики.

Попередня статтяІрина Климець: «Вже навіть психологічно складно щось коментувати»
Наступна статтяМарія Буряк: «До останнього вірила, що все ж потраплю на чемпіонат Європи»