Марія Буряк: «До останнього вірила, що все ж потраплю на чемпіонат Європи»

580
Фото (c)Ulf Schiller/athletix.ch

Марія Буряк до останнього сподівалася на те, що їй усе ж вдасться по добору потрапити на дебютний для неї дорослий чемпіонат Європи. І це сталося! Та що не склалося, це день, на який випало перше коло з бігу на 400 метрів з бар’єрами… Й коли Маша з’явилася у мікст-зоні, її стан говорив про 58.40 с навіть красномовніше, ніж сама атлетка.

«Я до останнього вірила, що все ж потраплю на чемпіонат Європи. Тож не припиняла підготовку й тримала пальці схрещеними. Для цього мали знятися десь три спортсменки, які були в рейтингу переді мною, – говорить Марія Буряк. – Після балканського чемпіонату дуже хвилювалася, адже не змогла там нормально виступити, заступила на внутрішню доріжку. Вже думала, що все втрачено. Але за три чи чотири дні дізналася, що таки їду на чемпіонат Європи.

Не скажу, що радію причині того, чому дівчата відмовилися, адже вони травмувалися, наскільки розумію. Не уявляю, наскільки засмутилася б, якби була на їхньому місці. Але для мене це був шлях до Європи.

Проте прикро, що не вдалося реалізувати заплановане тут. Сьогодні не мій стан. У жінок бувають дні, які не у всіх проходять легко. А у мене це й взагалі завжди дуже болюче».

Транслятором змагань є «Суспільне», а результати наживо ви можете переглянути на сайті Європейської легкої атлетики.

Попередня статтяРим-2024: Артем Коноваленко й Владислав Шепелєв – про кваліфікацію з потрійного стрибка
Наступна статтяКерівники ФЛАУ в Римі провели зустріч з очільникам європейської легкої атлетики