На чемпіонаті України-2024 розіграли перший комплект медалей

2499
Фото (с)Дмитро Путінцев/ФЛАУ

На чемпіонаті України з легкої атлетики, який 28 червня стартував у Львові, розіграли перший комплект медалей. За них боролися жінки в секторі для метання молота.

Цей рік лише на екваторі, а для Ірини Климець він уже став одним з найскладніших у житті. На чемпіонаті Європи в Римі їй не вдалося подолати кваліфікацію. Тоді вона ніяк не могла знайти пояснення тому, що відбувається, адже готовність дозволяла метати значно далі. Але згодом Ірина зазнала куди більшого болю: за кілька днів до чемпіонату України атлетка повідомила у соціальних мережах про втрату тата…

Та попри все Климець зуміла взяти себе в руки, вийти у сектор і довести, що є лідеркою команди з метання молота. Перемогу вона собі гарантувала вже першою спробою, коли відправила його на 66.54 м. А в наступній поліпшила цей результат до 67.59 м.

Срібло й бронза – у Валерії Дмитровської (60.96 м) і Олени Хамази (60.44 м) відповідно.

Відзначимо також Альону Шуть, яка поступово повертається в сектор після народження дитини. Вона стала п’ятою (58.04 м).

***

Крім того в ранковій програмі першого дня чемпіонату змагання почали семиборки та відбулися забіги на 100 метрів серед жінок, а також пре-кваліфікаційні забіги на 100 метрів серед чоловіків і 400 метрів серед чоловіків та жінок. З усіма результатами можна ознайомитися на сайті ФЛАУ.

Трансляція чемпіонату України – на каналі ФЛАУ в YouTube, а також на телеканалах і платформах Суспліьного (YouTube, сайт Суспільне.Спорт)

Попередня статтяЧого очікувати від основного чемпіонату України літнього сезону 2024?
Наступна статтяНесподівані розв’язки й добро замість зла, або чим завершився перший день чемпіонату України у Львові