Чемпіонат України-2024, ранкова програма 3 дня: Артур Фельфнер кваліфікується до фіналу, продовжують боротьбу багатоборці

906
Фото (с)Дмитро Путінцев/ФЛАУ

Сьогодні, 30 червня, на стадіоні «Скіф» у Львові проходить заключний день чемпіонату України. В ранковій програмі відбулись кваліфікаційні забіги на дистанції 110 метрів з барʼєрами. І з найкращим часом, а саме – 14.07 с, до фіналу потрапив Олег Кукота. Фінальний забіг відбудеться у вечірній програмі змагань.

Також продовжують змагатись за національну першість багатоборці. Після восьми дисциплін лідером є Владислав Різниченко (5777 очок). Увечері спортсмени метатимуть спис та долатимуть останній вид за програмою десятиборства – біг на 1500 м.

У секторі для метання списа лідер сезону Артур Фельфнер вже в першій спробі виконав кваліфікаційний норматив. Для цього йому знадобилось 69.29 м. Фінальні змагання ми побачимо сьогодні о 18:00.

Серед жінок також відбулись кваліфікаційні змагання з метання списа, де Аліна Шух показала найкращий результат (47.80 м). Фінал відбудеться о 16.30.

Наживо змагання можна дивитись на каналі ФЛАУ в Youtube або ж на сайті Суспільне Спорт.

Розклад та результати – тут.

Попередня статтяФЛАУ глибоко сумує з приводу передчасної смерті Євгенія Імаса
Наступна статтяНа засіданні Ради ФЛАУ обговорили важливі для легкоатлетичної спільноти питання