На засіданні Ради ФЛАУ обговорили важливі для легкоатлетичної спільноти питання

1052

У Львові 30 червня відбулося чергове засідання Ради ФЛАУ під головуванням в.о. президента Ольги Саладухи. Вона подякувала команді Федерації за організацію та проведення на високому рівні чемпіонату України з легкої атлетики серед дорослих та молоді, який 28-30 червня відбувається на львівському стадіоні «Скіф».

Під час засідання Ради розглянули низку важливих питань.

Зокрема, стосовно дисциплінарних проваджень щодо осіб, які порушили порядок виїзду за кордон. Віце-президент ФЛАУ, голова Комісії з етики та юридичних проваджень Михайло Гринець окреслив ситуацію, яка склалася станом на сьогодні.

Ухвалено рішення про те, що всі військовозобов’язані спортсмени і тренери, які за сприяння ФЛАУ виїхали з України під час воєнного стану для участі в змаганнях або навчально-тренувальних зборах, повинні повернутися до 1 вересня 2024 року. В протилежному випадку вони будуть довічно дискваліфіковані та позбавлені права здійснювати будь-яку професійну діяльність у сфері легкої атлетики. ФЛАУ вимагатиме від національних федерацій інших країн світу поширювати дію цього дисциплінарного рішення щодо таких осіб на своїх територіях.

В той же час Федерація легкої атлетики України залишається однією з найбільш дисциплінованих в цьому питанні. Людей, які не повернулися з міжнародних змагань, відносно небагато. Зокрема, жодного такого випадку не зафіксовано під час чемпіонату Європи з легкої атлетики в Римі.

Також Рада ФЛАУ затвердила зміни до персонального складу Комісії розвитку. Замість Олександра Опейкіна новим директором з розвитку обраний Валерій Алексанян.

Напередодні Комісія з розвитку провела своє засідання, де обговорила реалізацію заходів Програми розвитку легкої атлетики за напрямками. В кінці 2024 року відбудеться звіт щодо виконаної роботи.

Також Рада ФЛАУ розглянула звіт про виконання бюджету Федерації за перше півріччя 2024 року. Члени Ради детально ознайомлені з усіма цифровими показниками та розрахунками.

Під час засідання підвели попередні підсумки участі атлетів в чемпіонаті Європи, а також окреслили стан підготовки до Олімпійських Ігор в Парижі.

Наостанок Ольга Саладуха подякувала усім за результативну ефективну роботу та повідомила, що наступне засідання Ради ФЛАУ відбудеться 9 жовтня 2024 року.

Попередня статтяЧемпіонат України-2024, ранкова програма 3 дня: Артур Фельфнер кваліфікується до фіналу, продовжують боротьбу багатоборці
Наступна статтяЧим завершився чемпіонат України-2024?