ФЛАУ разом із ветеранами легкої атлетики популяризуватиме спорт

758

Виконуюча обов’язки президента ФЛАУ Ольга Саладуха та голова ГО «Ветерани витривалості легкої атлетики України» Микола Табак підписали угоду про співпрацю між організаціями.

Зокрема, сторони домовилися спільно проводити змагання серед різних верств населення,  в тому числі серед ветеранів легкої атлетики, сприяти розвитку та зміцненню матеріально-технічної бази легкоатлетичного спорту, боротися проти допінгу, зміцнювати спортивну інфраструктуру.

ГО «Ветерани витривалості легкої атлетики України» об’єднує спортсменів різних поколінь, популяризує їхні досягнення для наслідування молоддю, підтримує атлетів шляхом надання їм фінансових премій за високі результати.

До організації входять 4 заслужені майстри спорту, 14 майстрів спорту міжнародного класу, 9 майстрів  спорту, 10 учасників Олімпійських Ігор, 10 чемпіонів СРСР.

«Надзвичайно важливо, що разом ми зберігаємо тяглість української легкоатлетичної традиції. Це запорука того, що пам’ять про звершення наших спортсменів не втратиться, кращі навички та практики будуть розвинуті, а українська спортивна школа матиме власне неповторне обличчя», – наголосила Ольга Саладуха.

В свою чергу, представник ГО  почесний член НОК України та ФЛАУ Олександр Величко презентував керівництву та Раді федерації буклет «Ветеранська витривалість». Там зібрана інформація про видатних українських атлетів, якими ми усі пишаємося.

З цією інформацією можна ознайомитися за посиланням.

Попередня статтяЧим завершився чемпіонат України-2024?
Наступна статтяПід час візиту до України Себастьян Коу запевнив ФЛАУ в незмінній підтримці