Під час візиту до України Себастьян Коу запевнив ФЛАУ в незмінній підтримці

679

Президент Світової легкої атлетики Себастьян Коу на запрошення ФЛАУ відвідав Україну.

Він зустрівся з Президентом України Володимиром Зеленським та наголосив на незмінності підтримки нашої держави й недопущення представників росії та Білорусі до міжнародних змагань.

«Світова легка атлетика зайняла дуже чітку позицію щодо допуску російських і білоруських спортсменів – ми сказали «ні». І ми сказали «ні» не заради політики, а тому що було б немислимо, якби їхні спортсмени змагалися в той час, коли ваші атлети не можуть цього робити належним чином, а ваших тренерів немає поруч. Крім того, є проблема з інфраструктурою. Тож для нас усе очевидно. Наша позиція не зміниться, поки ви перебуваєте в цій ситуації. І ми продовжимо додаткове фінансування української федерації. Уже було виділено близько пів мільйона доларів для того, щоб деякі з ваших спортсменів могли брати участь у змаганнях. У нас є й інші ідеї», – сказав Себастьян Коу.

Разом з в.о. президента ФЛАУ Ольгою Саладухою, віце-президентом Наталією Добринською, делегацією ФЛАУ, президентом НОК Вадимом Гутцайтом  керівник World Athletics оглянув руїни спортивної зали Академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені М. Бойчука – наслідок російських обстрілів. Також він був проінформований про масштаби втрат спортивної інфраструктури України.

Під час відвідин Київського легкоатлетичного манежу Себастьян Коу поспілкувався з Вадимом Гутцайтом та з головою Київської федерації легкої атлетики Віктором Грінюком. Очільник World Athletics був нагороджений спеціальною відзнакою від НОК України.

В офісі ФЛАУ з керівництвом Федерації Себастьян Коу обговорив нагальні проблеми української легкоатлетичної спільноти, після чого виїхав до Львова на відкриття Чемпіонату України з легкої атлетики.

Там відвідав Марсове поле, вшанував загиблих українських воїнів, на стадіоні поспілкувався з тренерами та спортсменами і взяв участь в нагороджені переможців турніру.

За результатами візиту Себастьяна Коу до України ФЛАУ готує пропозиції щодо розширення співпраці зі Світовою легкою атлетикою, які нададуть додаткового імпульсу розвитку українському спорту.

Попередня статтяФЛАУ разом із ветеранами легкої атлетики популяризуватиме спорт
Наступна статтяОновлено: пішла з життя Заслужена працівниця фізичної культури і спорту України Тамара Семенівна Козирева