Затверджено склад команди України для участі у чемпіонаті Європи серед юнаків

3883
Фото (с)Олександр Залевський, для ФЛАУ

03 липня Виконком ФЛАУ затвердив склад української команди для участі у чемпіонаті Європи серед юнаків, який відбудеться 18-21.07 у Банській Бистриці, Словаччина.

До складу команди увійшли 43 атлети та 30 офіційних осіб.

Ім’я та прізвище Дисципліна Область, яку представляє
Єлизавета Шваб 100 м, естафета Житомирська
Уляна Степанюк 100 м, 200 м, естафета Волинська
Ніколетта Волошин 200 м, естафета Закарпатська
Руфіна Котік 400 м, естафета Волинська
Іванна Олексюк 400 м, естафета м. Київ
Олександра Любанська 800 м Житомирська
Тетяна Шаповалова 400 м з/б Дніпропетровська
Марина Оляднічук 400 м з/б Кіровоградська
Дар’я Дубенець 2000 м з/п Донецька
Анастасія Козуб стрибки у висоту Запорізька
Віталіна Лиман стрибки у висоту м. Київ
Ольга Бельченко стрибки з жердиною Одеська
Софія Куничак стрибки з жердиною м. Київ
Анна Шевченко стрибки у довжину Черкаська
Валерія Лапа стрибки у довжину Полтавська
Ангеліна Шепель штовхання ядра Чернігівська
Поліна Дзерожинська метання молота Черкаська
Ілона Скоченко метання молота м. Київ
Вероніка Ткачук 5000 м с/х Житомирська
Дарина Ющенко 5000 м с/х Сумська
Юрій Мудрик 100 м, 200 м Львівська
Данііл Маркевич 200 м Житомирська
Володимир Вовченко 400 м Чернігівська
Артур Ейсмонт 400 м Житомирська
Адам Білоконь 100 м з/б м. Київ
Рінат Осадчук 100 м з/б Житомирська
Антон Сміян 400 м з/б Миколаївська
Дмитро Голуб 400 м з/б Донецька
Денис Лисенко 2000 м з/п Київська
Олексій Лясковець стрибки у висоту Вінницька
Владислав Балакін стрибки у висоту Волинська
Нікіта Левченко стрибки з жердиною Київська
Андрій Посполіта стрибки з жердиною Київська
Максим Плотников стрибки у довжину Київська
Владислав Резанов стрибки у довжину м. Київ
Станіслав Гаврилюк потрійний стрибок Івано-Франківська
Максим Лаврик штовхання ядра Тернопільська
Ярослав Листопад метання диска Полтавська
Данило Батарчук метання диска, штовхання ядра Дніпропетровська
Вадим Кліщевський метання молота м. Київ
Сергій Шмиголь метання списа Полтавська
Роман Цьомик 5000 м с/х Житомирська
Ілля Шпонарський 5000 м с/х Житомирська

Затверджені умовно (у разі виконання кваліфікаційного нормативу до 07.07.2024):

Олег Мусіяка 800 м Полтавська

 

Попередня статтяОновлено: пішла з життя Заслужена працівниця фізичної культури і спорту України Тамара Семенівна Козирева
Наступна статтяБалканський чемпіонат U18: розклад і трансляція