Прес-конференцiя ФЛАУ

198

Сьогоднi, 9 березня, у примiщеннi прес-центру НСК “Олiмпiйський” вiдбулася прес-конференцiя Федерацiї легкої атлетики України присвячена пiдсумкам виступу збiрної команди України на чемпiонатi Європи у Мадридi.

Сьогоднi, 9 березня, у примiщеннi прес-центру НСК “Олiмпiйський” вiдбулася прес-конференцiя Федерацiї легкої атлетики України присвячена пiдсумкам виступу збiрної команди України на чемпiонатi Європи у Мадридi.

На прес-конференцiї були присутнi перший вiце-президент ФЛАУ Валерiй Александров, срiбний призер чемпiонату Європи у примiщеннi 2005 з потрiйного стрибку Микола Саволайнен, голова ревiзiйної комiсiї ФЛАУ Андрiй Комаров.

Нагадаємо, що, здобувши 1 золоту, 2 срiбнi та 2 бронзовi медалi, збiрна України з легкої атлетики посiла п`яте мiсце за кiлькiстю медалей та очок (56 очок) на чемпiонатi Європи, що у недiлю завершився у Мадридi.

Загалом 16 збiрним вдалося завоювати золотi медалi на чемпiонатi, а бiльше одної – лише чотирьом: Росiї, Швецiї, Францiї та iрландiї.
 
У перший день Наталя Добринська здобула першу медаль збiрної команди України на чемпiонатi Європи, що нинi проходить у Мадридi. Посiвши третю сходинку, Наталя пропустила вперед дiйсну чемпiонку Олiмпiйських iгор та свiту, шведську атлетку Каролiну Клюфт (4948 очок) та британку Келлi Сазертон (4733 очка, нацiональний рекорд Великобританiї). Результат Наталi Добринської 4667 очок, що є її кращим результатом сезону.
 
Другого дня український стрибун з жердиною, Денiс Юрченко, завоював ще одну нагороду для української збiрної. Денiс зробив двi спроби на висотi 5,90м, коли вирiшив пiдняти планку ще на п’ять сантиметрiв, де двiчi схибив i посiв другу сходинку з результатом 5,85м (особисте досягнення).
 
Золоту медаль здобув росiянин iгор Павлов – його результат 5,90м, також особисте досягнення i кращий результат цього сезону. Третє мiсце виборов нiмець Тiм Лобiнгер – 5,80м.
 
Друге срiбло до скарбнички українсткої збiрної поклав Микола Саволайнен. Зi своєю кращою спробою у потрiйному стрибку 17,01м, Микола посiв другу сходинку.
 
Костянтину Васюкову не вистачило якоїсь митi до бронзової медалi чемпiонату Європи з бiгу на 60 метрiв. Костянтин та француз Рональд Погнон фiнiшували з однаковим часом 6.62с, але фотофiнiш таки виявив переможця цього двобою на користь французького атлета, у нього бронза. Золото i срiбло дiсталося британцям Джейсону Гарденеру (6.55с) та Марку Льюїсу-Френсiсу.
 
Ще одна “бронзу” завоював стрибун у довжину Володимир Зюськов. Як i у квалiфiкацiйних стрибках, Зюськов показав результат 7,99м та цього вистачило для бронзової медалi. А перемiг iспанець Хоан Лiно Мартiнес з результатом 8,37м.
 
Блискучу крапку у чемпiонатi поставив на своїй короннiй дистанцiї 1500м видатний український бiгун iван Гешко (3.36,70), застосувавши ранiше рiдко ним використовувану тактику лiдерства забiгу. За першi 200 метрiв дистанцiї, iван пiшов у вiдрив i лiдирував у забiгу до самого фiнiшу. Як не намагалися його дiстати iспанцi – зробити їм цього не вдалося. Результат – iван Гешко – перший, Хуан Карлос Хiгуеро – другий, а Артуро Касадо – замкнув трiйку переможцiв.
Слiд вiдзначити, що шiсть спортсменiв-членiв збiрної команди України Демченко, Васильєв, Лукашевич, Юрченко, Ревенко та Добринська є студентами Нацiональної академiї податкової служби України.