Збірна України зі стрибків у висоту приїхала до Львова

175

16 січня у манежі Львівського університету фізичної культури відбувся традиційний міжнародний турнір зі стрибків у висоту пам’яті Олексія Дем’янюка

    16 січня у манежі Львівського університету фізичної культури відбувся традиційний міжнародний турнір зі стрибків у висоту пам’яті Олексія Дем’янюка. Раніше ці змагання проводилися під назвою "Новорічний День стрибуна" і відбувалися в кінці грудня. Але згодом організатори змінили термін проведення (для зручності спортсменів), а також присвятили їх відомому львівському олімпійцю Олексію Дем’янюку, який трагічно загинув 1999 року.

    Вперше за всі роки проведення змагань захоплені глядачі змогли побачити одночасно всіх найсильніших стрибунів у висоту України. До повного складу не вистачало хіба чемпіона світу Юрія Кримаренка. Окрім того конкуренцію підсилювали гості з Білорусії. Як сказав голова оргкомітету змагань Валерій Лебедюк: "Суперники самі не очікували побачити один одного тут і перебували в "шоці" зустрівшись усі разом". Що говорити, якщо з 18 учасників Гран-прі тільки майстрів спорту міжнародного класу було шестеро (троє з них уже виконали олімпійський норматив)!

    Змагання відбувалися під музику і шквал аплодисментів привітної львівської публіки, яка заповнила весь глядацький зал та стояла у проходах та на балконі. Звичайно, найбільше оплесків дісталось міцевому стрибуну учаснику Чемпіонату світу в Осаці Дмитру Дем’янюку, який став переможцем з результатом 2 метри 23 см. Срібним призером став молодий харків’янин Олександр Нартов (2.20), який минулого року перміг на юніорському Чемпіонаті Європи. Ну а третє місце посів дворазовий учасник олімпіад, призер Чемпіонату світу Андрій Соколовський (2.20). Не зміг увійти до трійки призерів ще один львів’янин Віктор Шаповал, який напочатку сезону змінив тренера і переїхав до Вінниці.

    У змаганнях жінок перемогла миколаївська спортсменка Олена Холоша, яка показала добрий, як на початок сезону, результат – 190 см. Другою стала досвідчена Ірина Коваленко з Білої Церкви, яка минулого року виконала олімпійський норматив. Ну а бронза дісталась минулорічній чемпіонці Вікторії Добринській, яка представляла Вінницю. Результат дівчат 185 см.

    Бажаємо усім спортсменам, які подарували львів’янам таке прекрасне свято вдалого олімпійського року!

    Дякуємо оргкомітету в особі Наталії Лебедюк за підготовку матеріалу

Попередня статтяІААФ хоче стати сучаснішою
Наступна статтяУрочиста церемонія АФІНА 2007