Перший світовий рекорд в закритих приміщеннях

402
В Таллінні на міжнародному турнірі з легкоатлетичного багатоборства на змаганнях серії EA Indoor Permit Meeting було встановлено перший світовий рекорд в закритих приміщеннях у 2011 році. В Таллінні на міжнародному турнірі з легкоатлетичного багатоборства на змаганнях серії EA Indoor Permit Meeting було встановлено перший світовий рекорд в закритих приміщеннях у 2011 році.

 

 

Відзначився 23-річний американець Ештон Ітон в зимовому чоловічому семиборстві. Минулого року в березні Ештон вжне побив колишній світовий рекорд, вигравши чемпіонат США серед коледжів. Тоді перспективний багатоборець набрав 6499 очок. Сьогодні американець першим переступив рубіж у 6500 очок, при чому досить впевнено.

 

Вже перший день чоловічого багатоборства Ештон набрав 3578очок, що на 17 пунктів перевищувало його ж рекордний графік. Шістдесяти метрівку Ітон пробіг за власним рекордом – 6.66сек, настрибав у довжину 7м77см і встановив ще одне власне досягнення в секторі для штовхання ядра – 14м45см. Вже після трьох видів американець перевищував свій попередній рекорд на 109 очок, але «завалив» стрибки у висоту. В Таллінні Ітон подолав 2м01см в порівнянні з 211см минулого року в Файєтевіллі.

 

 

Після першого дня змагань Ештон був украй незадоволений власним виступом, але виказав сподівання на те, що зможе виправити свої помилки на трьох видах, що залишилися.Й Ітон дотримався власного слова.

 

В неділю він розпочав змагання з особистого рекорду з бігу на 60 метрів з бар’єрами – 7.60сек. А вже за кілька годин в секторі для стрибків з жердиною показав абсолютно найкращий результат усіх часів серед багатоборців у цій дисципліні для закритих приміщень, подолавши планку на висоті 5м20см. На останньому виді американець також зупинив секундомір на досить високих показниках. 1000 метрів талліннським манежем Ештон подолав за 2:34.74.

 

 

У підсумку Ештон Ітон набрав 6568 очок, що на 59 очок краще за його ж минулий світовий рекорд.

 

 

 

Попередня стаття6 найкращих результатів сезону показано в Штутгарті
Наступна статтяПовх номінується на найкращу атлетку січня