Повх номінується на найкращу атлетку січня

307
Європейська легкоатлетична асоціація розпочала публічне голосування за найкращого легкоатлета та легкоатлетку січня у Старому Світі.
 

У жінок серед десяти номінанток значиться і прізвище запорізької спринтерки Олесі Повх. Нагадаю, що у січні українка показала найкращий результат сезону в світі, пробігши 60 метрів за 7.14 сек. На чемпіонаті Сумської області. Згодом Олеся виграла Кубок України з показником 7.15 сек. Вже у лютому Олесені швидкості перевершила легендарна Вероніка Кемпбелл Браун, котра пробігла шістдесятиметрівку за 7.11сек. Однак, сталося це вже у лютому, а результат Олесі по цей час займає другу сходинку світового топ-листа та першу в європейському рейтингу.
Підтримати Олесю і допомогти стати їй найкращою легкоатлеткою місяця в Європі можна шляхом голосування на офіційному сайті Європейської легкоатлетичної асоціації: http://www.european-athletics.org/athlete-of-the-month

Серед конкуренток Олесі досить титуловані легкоатлетки не лише в Європі, а й у світі, такі як чемпіонка світу з легкоатлетичного семиборства Джессіка Енніс, срібна призерка чемпіонату Європи зі стрибків з жердиною Сілке Шпігельбург, переможниця першої юнацької Олімпіади та новоспечена рекордсменка світу серед юніорів у закритих приміщеннях Марія Кучіна.

Голосування триватиме до 15 лютого 2011 року.

{jcomments off} 
Попередня статтяПерший світовий рекорд в закритих приміщеннях
Наступна статтяПовх і Саладуха перемогли в Льєвіні