Чергова перемога Лященка

227

У португальському місті Ольян відбувся Кубок Європи зі спортивної ходьби, де найвдаліше з усіх представників України виступили наші юніори.

 
 

На дистанції 10 км серед юніорів першим фінішував переможець минулорічної юнацької Олімпіади Ігор Лященко. На фініші білоцерківський ходок показав свій найкращий результат нинішнього сезону – 41 хвилину і 22 секунд. Олександр Вербицький також з найкращим результатом нинішнього літа фінішував четвертим за 00:41:09. Між двома українськими ходоками призові місця розподілили німець Хаген Похль та росіянин Дементій Чєпарєв. Колега Ігоря Лященка по тренувальній групі Ігор Пузанов показав 15-ий результат 00:44:48. У командному заліку наші юніори також посіли перше місце.

 

 

На дистанції 10 км серед юніорок найкращий результат із українських представниць спортивної ходьби у Галини Яковчук. Представниця Житомирської області фінішувала десятою, пройшовши дистанцію за 50 хвилин і 1 секунду. Тетяна Давиденко показала 27-ий результат – 00:55:22. Людмила Оляновська не змогла дістатися фінішу. Перемогла серед юніорок представниця Росії Єлєна Лашманова з найкращим результатом сезону в світі серед юніорок – 00:43:10.

 

Росіяни  домінували на більшості дистанцій. Так захід на 50 км серед чоловіків виграв Дєніс Ніжегородов. Для перемоги цього разу йому знадобилося 3 години 45 хвилин і 58 секунд. Найкращий з українців у цій дисципліні був Олексій Казанін, котрий фінішував дев’ятим. Результат українця 4:03:19 – норматив В для участі у чемпіонаті світу в Тегу та Олімпійських Іграх в Лондоні. Іван Лосєв посів вісімнадцяте місце, показавши особистий рекорд 4:10:02. Сергій Будза був 27-им – 4:16:26. Максим Коваленко не фінішував.

Попередня статтяМировой рекорд в женском метании молота
Наступна статтяАсафа Пауэлл. Карьера, посвященная памяти братьев