Чемпіонат світу. День третій. Вечірня програма у виконанні українців.

335

У вечірній програмі третього дня чемпіонату світу з легкої атлетики у південнокорейському Тегу продовжили свою тривалу боротьбу українські семиборки. Після двох ранкових видів олімпійська чемпіонка Наталя Добринська йшла на п’ятій позиції з сумою 2076 очок. Першій позиції Наталя поступалася 152 пункти, а третій – лише 17 балів. Людмила Йосипенко після двох видів семиборства посідала восьму сходинку зведеного протоколу (2068очок), відстаючи від Наталі лише на 8 балів. Аліна Фьодорова йшла двадцятою з сумою 1948 очок.

 

В секторі для штовхання ядра Наталя Добринська показала свій найкращий результат нинішнього сезону 16м14см. Людмила Йосипенко, наштовхавши 13м16см, встановила особистий рекорд. Показник Аліни Фьодорової – 14.08. Після трьох видів семиборства Наталя Добринська з сумою 3013 очок перемістилася на третю позицію загального заліку. Литовці Аустрі Скуйте Наталя програвала лише один пункт. На першу позицію вийшла чинна чемпіонка світу та Європи Джессіка Енніс. В активі британки 3026 очок. Людмила Йосипенко після штовхання ядра опустилася на 14-ту позицію (2806 очок). Аліна Фьодорова піднялася на 16-те місце з сумою 2754 бали.

На останньому виді першого дня семиборства найкращою з українок була Людмила Йосипенко з результатом 24.09сек. Наталя Добринська та Аліна Фьодорова, хоча і бігли у різних забігах, але показали абсолютно однаковий час – 25.35сек. Для Аліни цей результат став особистим рекордом. По закінченню першого дня дводенної боротьби семиборок ситуація в загальному заліку знову змінилася. Лідером залишається Джессіка Енніс – 4078 очок. Росіянка Тетяна Чернова перемістилася на другу позицію (3927). Американка Хейліз Фонтейн – третя (3888). Наталя Добринська поступається їй 22-ма очками і йде на четвертому місці. Людмила Йосипенко – дев’ята (3778очок), Аліна Фьодорова на 17-ій позиції (3609).

 

У півфіналі бігу на 100 метрів серед жінок стартувала сьогодні Олеся Повх. У своєму забігові запоріжанка фінішувала шостою з результатом 11.48сек. Як для зустрічного вітру -1.4сек Леся показала досить пристойний результат, але такий час не дозволив їй пробитися до вирішального кола змагань. За складом учасників Леся потрапила до найсильнішого із трьох півфіналів. До речі, у зведеному протоколі трьох півфінальних забігів Повх посіла 13-те місце. Найкращий результат, з яким дівчата відібралися до фіналу 11.02сек у Кармеліти Джетер, найгірший – 11.38сек – у Маршевет Майєрз.

Попередня статтяРабченюк, Тітімець та Ярощук про участь у забігах чемпіонату світу
Наступна статтяОлеся Повх: «З американками та ямайчанками можна боротися»