Станіслав Мельников: «Хотів поборотися за особистий рекорд»

229

Єдиний представник України на дистанції 400 метрів з бар’єрами серед чоловіків Станіслав Мельников не зміг сьогодні пробитися до вирішального забігу чемпіонату світу в своїй дисципліні. У першому півфіналі одесит фінішував восьмим з результатом 49.74сек.

 

«Відверто кажучи, я не очікував такого враження бігу від восьмої доріжки, – починає свою розповідь у мікст зоні Станіслав Мельников. – Я не баявся того, що суперники всі позаду стартують, і мені не буде на кого орієнтуватися. Навіть навпаки, це дозволяло бігти мені своїм ритмом і своєю швидкістю, не зважаючи ні на кого. Але тут інша проблема. Я думав відстань від рекламних щитів і бровкою трохи більша, а вони просто поруч! Морально це було сприйняти дуже важко. Боковим зором я постійно сприймав реклами, які калейдоскопічно змінювалися одна за одною.

А як щодо фізичного стану?

Відчуття фізичного стану дуже двояке: ні добре, ні погано. Я його просто не можу оцінити.  Вчора ніби то і не виклався на дистанції, а результат був кращим, аніж у сьогоднішньому півфіналі. Та й дався він набагато легше. Це прикро, коли ти не напружуючись біжиш 59.24сек, а наступного дня впираєшся що є сил, а результат показуєш на пів секунди гірший.

Стас, відверто, з твоїм особистим рекордом сьогодні було складно розраховувати на потрапляння у фінал.

Я знаю, тому налаштовувався боротися за новий особистий рекорд. Функціонально я був абсолютно готовий його показати. Зважаючи на вчорашній біг, був упевнений, що сьогодні зможу нарешті розміняти 49 секунд. А вийшло, що на зміну вчорашній радості прийшли тільки негативні емоції й розчарування. Та в будь-якому разі, цей виступ на чемпіонаті світу в Тегу для мене величезний досвід, який знадобиться у майбутньому.»

Попередня статтяЧемпіонат світу. День четвертий. Вечірня програма у виконанні українців.
Наступна статтяЛюдмила Йосипенко та Аліна Фьодорова про семиборство на чемпіонаті світу.