Чемпіонат світу. День п’ятий. Лише спортивна ходьба.

303

31 серпня спортивна арена чемпіонату світу з легкої атлетики в південнокорейському місті Тегу взяла день відпочинку, але змагання тривали на вулицях міста, де проходила спортивна ходьба на 20 км серед жінок. Одразу троє українських майстринь спортивної вийшли сьогодні на дистанцію

Найкращою стала Олена Шумкіна, котра фінішувала дванадцятою зі своїм найкращим показником нинішнього сезону – 1 година 32 хвилини і 17 секунд. Надія Боровська-Прокопук була на фініші двадцять четвертою – 1:35:38. Ольга Яковенко, на жаль, була дискваліфікована за порушення техніки ходьби.

Чемпіонкою світу зі спортивної ходьби на дистанції 20км стала росіянка Ольга Каніськіна, котра здобула вже свою третю перемогу на чемпіонатах світу.

Попередня статтяНаталья Добрынская: «В случившемся виновата только я сама»
Наступна статтяЧемпіонат світу. День шостий. Ранкова програма у виконанні українців.