Лебідь сьомий в Брюсселі

216

Рекордсмен світу серед юніорів в закритих приміщеннях Ісаах Коеч здобув більш, аніж впевнену перемогу на IAAF CC Permit race в Брюссельському Laken Park. Кросову дистанцію довжиною в 10км 500м кенієць подолав за 32хвилини і 32 секунди, випередивши чинного чемпіона Європи з кросу бельгійця Ателау Бекеле аж на 45 секунд. Третім фінішував ще один представник Кенії на брюссельському кросі Джілберт Кіруі (33:19). Дев’ятиразовий чемпіон Європи з кросу українець Сергій Лебідь перетнув фінішну лінію сьомим з результатом 34хвилини і 10 секунд.

У змаганнях жінок на 6-кілометровій трасі переможний дубль за двома кенійками Каролін Чепквоні (21:17) та чемпіонкою світу серед юнаків Файт Кіп’єгон (21:18). Третьою фінішувала ефіопка, котра проживає у Бельгії Алменш Белете (21:25).

Попередня статтяНаталя Добринська: «Підготовку до зими розпочали в Португалії»