Окунєва не пройшла кваліфікацію жіночих стрибків у висоту

193

Єдина представниця України в секторі для стрибків у висоту серед жінок Оксана Окунєва не пройшла кваліфікацію на чемпіонаті світу в закритих приміщеннях. Кваліфікаційний норматив у цьому виді становив 1м95см, але Оксана зупинилася на позначці 183см.

 

«Не можу зрозуміти, що сталося, – констатувала Окунєва після виступу. – Сказати, що я погано почувалася – так це не правда. Так, ноги були дуже важкими, але для мене це не привід закінчувати змагання на позначці 1м83см. Після стрибків на 193 в Україні, тут я повинна була долати 188см  на ура. Єдине, що трохи вибило мене з колії – це те, що під час розминки я просто не встигла нормально розстрибатися. Адже на внутрішньому чемпіонаті кількість учасниць значно менша, аніж тут у Стамбулі, де в одному секторі стартувала одразу 21 атлетка. Тому за виділений час я встигла хіба що пробігти по розбігу і виконати кілька попередніх стрибків. На жаль, досвіду, аби після такої короткої  розстрибки, пірнути у вир боротьби з головою у мене поки що бракує.»


Можливість розміщення актуального коментаря здійснена завдяки нашому роумінг-партнеру – компанії міжнародного мобільного зв’язку EUREKA.