Чемпіонат світу для Шелех закінчився несподівано невдало

240

Останнього дня на чемпіонаті світу з легкої атлетики у фіналі жіночих стрибків з жердиною стартувала українська юніорка Ганна Шелех. У лютому 18-річна донеччанка встановила абсолютний рекорд України , подолавши у Донецьку висоту 4м60см.

 

Початкову висоту 4.30 у Стамбулі Ганна взяла з першої спроби з величезним запасом, а ось на висоті 4м45см сталося непередбачене. Вже у першому ж стрибку Шелех зробила вхід у жердину, але не змогла продовжити стрибок і зірвалася долі, впавши у ящик для постановки жердини. Зі змагальної арени українку винесли на ношах, надаючи необхідну медичну допомогу.  Однозначно, що змагання на чемпіонаті світу для Ганни закінчилися.

 

Обстеження нашої спортсменки довелося проводити у лікарні. Втім, вирішальний вердикт лікарів виявився доволі втішним. У Ганни “велитів” лікоть. Суглоб вправили на місце, наклали гіпс і резюмували, що вже за два тижні Шелех зможе приступити до перших тренувань.

 

Можливість розміщення актуального коментаря здійснена завдяки нашому роумінг-партнеру – компанії міжнародного мобільного зв’язку EUREKA.