Президент ФЛАУ зустрів збірну України з кросу

214
          Збірна України сьогодні повернулася з чемпіонату Європи з кросу. На щастя, проблеми в аеропорту Ференца Ліста були вирішені і нашій команді дорогою додому вдалося уникнути мандрівки Європою. Щойно літак з Будапешта приземлився в аеропорту «Бориспіль», як маленький сніжок усе більше починав нагадувати справжній снігопад.
          Спортсмени поверталися зі столиці Угорщини з різним настроєм: хтось радів своїм результатам, а комусь хотілося показати більше. У атлетів попереду детальний аналіз виступів разом з їхніми наставниками. Та перш ніж розповісти про перипетії боротьби своїм тренерам, вони отримали чудову нагоду поділитися враженнями з президентом Федерації легкої атлетики України Ігорем Гоцулом та її виконавчим директором Андрієм Ревуцьким. Керівники ФЛАУ нікому не відмовляли у спілкуванні.
          Найбільше слів похвали на свою адресу, певно, почули юніорка Марія Ходаківська та її тренер Володимир Житовоз. І справа не лише в тому, що шоста позиція юної атлетки стала найкращим результатом для нашої збірної на континентальній першості. Марію запросили до збірної Європи для участі у Кубку націй. Погодьтеся, досягнення, яким можна і варто пишатися.
 
P.S. Інтерв’ю з керівником команди Юрієм Андрущенком читайте на сайті ФЛАУ найближчим часом.
Попередня статтяЧемпіонат Європи з кросу. Ходаківська – у вісімці найсильніших, Лебідь – у двадцятці
Наступна статтяДем’янюк і Поварніцин у бліц-опитуванні «Сегодня» «Дай п’ять!»