Ігор Гоцул: «Меморіал Дем’янюка» – змагання одночасно і видовищні, і камерні»

195
Ігор Гоцул відвідав перший турнір на посаді президента Федерації легкої атлетики України. Ігор Євгенович та в.о. виконавчого директора ФЛАУ Андрій Ревуцький завітали на міжнародні змагання зі стрибків у висоту «Меморіал Дем’янюка», які 19 січня приймав Львів.
Ігоре Євгеновичу, це ваші перші змагання на посаді президента федерації. Проте окрім перегляду змагань ви провели у Львові кілька нарад та зустрічей?
 
«Меморіал Дем’янюка» виріс і склався як серйозний міжнародний турнір. Ми працюватимемо у такому напрямку, щоб він повноцінно увійшов у європейський календар як міжнародні змагання зі стрибків у висоту, які проводяться в Україні. Для цього потрібно ще багато зробити: змінити місце проведення, докласти зусиль для залучення більшої кількості спонсорів, фахівців, спортсменів міжнародного рівня. Але всі необхідні складові для успіху в організаторів є. Впевнений, що спільними зусиллями і разом з нами вони досягнуть своєї мети.
 
Щодо інших питань, які вирішувалися, то ми провели серйозну нараду щодо долі стадіону «СКІФ». Нас надзвичайно турбує це питання. Ми зацікавлені у його реконструкції і у тому, щоб Львів отримав легкоатлетичну арену високого рівня. Вже намічені перші кроки, проте зараз не хотілось би про них говорити. Найближчим часом узгодимо наші зусилля з відповідними структурами. Але впевнений, що цього року зможемо впритул наблизитися до завершення реконструкції.
 
У кожного з турнірів є своя родзинка. На вашу думку, яка вона у «Меморіалу Дем’янюка»?
 
Це змагання одного виду, і вони завжди проходять у родинній обстановці. Збираються люди, які знають і поважають один одного. Серед глядачів дуже багато тих, хто добре розбирається у цьому виді легкої атлетики. «Меморіал Дем’янюка» дуже цікаві і видовищні змагання з одного боку, а з іншого – камерні і з домашньою атмосферою.
 
Свого часу ви займалися стрибками у висоту, тим цікавіше вам слідкувати за змаганнями як глядачеві. А от як президент на початку сезону, певно, уважно стежите за виступами саме українських атлетів. Уже зробили перші висновки про рівень їхньої готовності?
 
Мені б не хотілося втручатися у ту частину роботи, яку виконує тренерський штаб. Ці змагання – початок сезону. А такий початок надихає на оптимізм. Але найближчим часом будуть призначені головні тренери збірної, і вони вже зможуть сказати своє вагоме фахове слово у тому, як буде розвиватися легка атлетика і, зокрема, такий її вид, як стрибки у висоту. І це слово буде почуте.