Переговори щодо підписання контракту з Nike виходять на фінішну пряму

236
Минулого вік-енду президент ФЛАУ Ігор Гоцул відвідав Донецьк і міжнародний легкоатлетичний турнір «Samsung– Зірки жердини». У той же час Ігор Євгенович провів ряд зустрічей і нарад. Багато з них стосувалися підготовки до юнацького чемпіонату світу-2013. Але були й інші питання для обговорення.

 
Ігор Євгенович провів переговори з представниками фірми Nike. «Попередній контракт з Nike закінчився 31 грудня 2012 року. Зараз ми працюємо над підписанням нового контракту, і переговори показали, що ми вийшли на фінішну пряму у цьому питанні, – розповідає Ігор Євгенович. – Зустріч була плідною. Ми знайшли спільну думку і порозуміння у багатьох питаннях».
 
Наразі в Україні йде активна робота щодо популяризації програми IAAF«Дитяча легка атлетика». Ігор Гоцул зустрівся з менеджером проектів IAAF Абделем Малеком Ель-Хебілем і обговорив з ним питання розвитку програми у нашій країні.
 
З метою обговорення та налагодження взаємовигідного співробітництва ФЛАУ з вірменською та болгарською федераціями було проведено робочі зустрічі з президентами Болгарської федерації легкої атлетики, членом Виконкому ЕАА Доброміром Карамаріновим та Вірменської федерації легкої атлетики Робертом Емміяном.
Попередня статтяБорис Колесников провів нараду щодо підготовки до юнацького чемпіонату світу-2013
Наступна статтяТатьяна Петлюк: «Я давно не получала такого удовольствия от бега»