Ольга Саладуха – про своє рішення виступити на чемпіонаті Європи

204
Зимовий чемпіонат Європи з легкої атлетики ще не встиг початися, а вже подарував перший сюрприз. На щастя, надзвичайно приємний. У складі збірної команди України у Гетеборг вирушить чемпіонка світу та Європи, бронзова медалістка Олімпійських ігор і лідер світового сезону з потрійного стрибка Ольга Саладуха.

 
Рекордсменка України у приміщенні спочатку не планувала брати участь у змаганнях. Взимку в її календарі було лише два старти – міжнародні турніри у Дюссельдорфі та Бірмінгемі.
 
У Німеччині Ольга без будь-яких проблем вийшла у лідери світового сезону, а минулого тижня стрибнула ще далі. Наразі Саладуха очолює світовий топ-лист сезону з результатом 14,67 м. Та саме після змагань у Великій Британії вона зрозуміла, що ставити крапку у зимовому сезоні зарано.
 
«Спочатку у моєму календарі на зимовий сезон і справді не було чемпіонату Європи. Але після змагань у Бірмінгемі минулого тижня залишала сектор з відчуттям того, що не до кінця змогла себе реалізувати взимку, що мені потрібно у змагальному режимі відточити технічну майстерність. Не секрет, що минулий сезон я закінчувала травмованою. Після Олімпійських ігор у мене не було тих стрибків, до яких я звикла. Взимку я лише кілька разів «піймала» притаманний мені стрибок і зараз хочу знову його відчути і закріпити. Це дозволить мені зі спокійною душею і в хорошому настрої готуватися до літнього сезону, що дуже важливо, – передає слова Ольги Саладухи eme news. – Оскільки ми не робили ставку на зимовий сезон, то і тренування проводилися дещо за іншими схемами. У мене не було достатньо спеціальної технічної роботи для того, щоб варто було чекати чогось неймовірного від мого виступу у Гетеборзі. Але у мене ще є трохи часу до початку чемпіонату. Маю намір приділити серйозну увагу розбігові. Потрібно зробити його точнішим, більш ритмічним, максимально наближеним до того, який я завжди демонструю на змаганнях. Якщо все складатиметься добре, то спробую встановити у Швеції національний рекорд».