Делегація збірної США відвідала Донецьк

297
Делегація тренерів збірної команди США 17-20 березня з робочим візитом відвідує Донецьк у рамках підготовки до юнацького чемпіонату світу-2013 з легкої атлетики. Директор юнацьких програм і чемпіонатів Сенді Сноу, замісник директора Аріон Аллен і керівник юнацької збірної США Кліф МакКензі приїхали в Україну з метою оглянути стадіони та умови, у яких доведеться змагатися спортсменам.

 
Такі візити деякі зі збірних здійснюють перед усіма чемпіонатами. Як розповів Сенді Сноу, це дозволяє краще спланувати графік збірної під час турніру.
 
У перші дні візиту американська делегація ознайомилася з головним стадіоном змагань – РСК «Олімпійський», – стадіоном для розминки, інфраструктурою міста, біговими доріжками, парками і готелями. У представників американської команди залишилося позитивне враження від Донецька і підготовки міста до чемпіонату.
 
«Донецьк справив на нас дуже приємне враження. Зізнаюся, ми були приємно здивовані тим, що у цьому місті є спеціалізований легкоатлетичний комплекс зі стадіоном і інфраструктурою до нього. Навколо РСК «Олімпійський» є бігові доріжки, якими нашим атлетам буде зручно бігати у вечірній час. Наявність такої інфраструктури, яка є у Донецьку, – це чудовий привід і мотивація для молодих людей активно займатися легкою атлетикою», – зазначив Сноу.
 
Американські гості також відзначили теплий прийом, який їм організувала Агенція з підготовки та проведення юнацького чемпіонату світу на чолі з Іриною Ліщинською.
За матеріалами hotsport.ua
Попередня статтяМикола Шашин: «Завдяки візиту президента ФЛАУ у Севастополь ми відчули, що потрібні»
Наступна статтяНазвано найкращих легкоатлетів Європи у лютому