Крізь призму юнацького чемпіонату світу: Карина Чередниченко підтверджує статус лідера та інші результати чемпіонату України

193
У Ялті триває чемпіонат України з метань серед молоді, юніорів та юнаків. У попередньому матеріалі ми розповідали про змагання серед юнаків та дівчат віком до 15 років. Зараз мова йтиме про тих, хто влітку потенційно може захищати кольори українського прапору на юнацькому чемпіонаті світу в Донецьку – про атлетів віком до 17 років.

 
ЮНАКИ ТА ДІВЧАТА ВІКОМ ДО 17 РОКІВ
Метання молота, дівчата (вага молота – 3 кг). Чемпіонкою України у цьому виді стала Світлана Удод. Своєю третьою спробою (58,26 м) киянка зняла питання про переможницю.
Значно драматичнішою виявилася боротьба за «срібло». Єлізавета Суханова та Тетяна Шишканова завершили змагання з однаковим результатом – 57,12 м. Цікаво, що обидві атлетки показали його у п’ятій спробі. Щоб розставити спортсменок по місцям довелося звернутися до другої кращої спроби. Така була у Суханової (56,52 м). Шишканова повертається з Ялти з «бронзою».
Одна з лідерів збірної України у цьому виді, Валерія Семенкова, участь у змаганнях не брала.
 
Метання молота, юнаки (вага молота – 5 кг). Як і у дівчат, змагання пропускав один з претендентів на потрапляння на юнацький чемпіонат світу Владислав Мисливчук. Проте подивитися було на кого. Найсильнішим у секторі став Павєл Поляков з Білорусі (74,75 м). Найкращий з українців, Гліб Піскунов, виграв «срібло» (71,57 м), а Андрій Козир – «бронзу» (65,12 м).
 
Метання списа, дівчата (вага списа – 500 г). Статус одного з лідерів з метання списа у юнацькій категорії підтвердила Вікторія Небощицька. Атлетка з Чернігівської області у першій спробі показала переможні 46,62 м. Майже метр їй програла білоруска Аріна Дємєшонок (45,63). А Яні Северин з Броварів до срібної медалі не вистачило лише трьох сантиметрів – 45,60 м.
 
Метання списа, хлопці (вага списа – 700 г). Як і в метанні молота, «золото» з метання списа поїде до Білорусі. Валєрій Ізотов виграв змагання з результатом 65,43 м. Олександр Козубський з Рівненської області став срібним призером чемпіонату (64,36 м), а бронзову медаль завоював ще один білорус – Ніколай Клімук (59,88 м).
 
Метання диска, дівчата (вага диска – 1 кг). Статус лідера вкотре підтвердила Карина Чередниченко. Спортсменка з Дніпропетровської області у заключній спробі відправила диск на 46,46 м. У Альони Бєлякової, яка за кілька хвилин до цього виграла змагання серед дівчат віком до 15 років, 42,85 м і срібна медаль. Третьою стала Юлія Байрак (41,61 м), яка у змаганнях серед дівчат 1998 р.н. і молодших була зі «сріблом».
 
Метання диска, юнаки (вага диска – 1,5 кг). Дмітрій Завадський з Дніпропетровської області, як і Карина Чередниченко, сповнений бажання потрапити до складу команди на юнацький чемпіонат світу. Поки що все для нього складається якнайкраще. З результатом 49,04 м у Ялті він став першим. Хоча для здобуття «золота» довелося докласти немало зусиль, адже до заключної спроби лідером був Костянтин Дорошенко (47,71 м). Бронзову медаль виграв Юрій Фєдосов (47,60 м).
 
Фінальні змагання зі штовхання ядра пройдуть завтра.