Обрано нового президента ФЛА Кіровоградської області

271
Новим президентом ФЛА Кіровоградської області обрано Геннадія Заболотного. Вибори пройшли під час звітно-виборчої конференції. Кандидатура Заболотного була підтримана одноголосно.

 
Попередній президент федерації, Ірина Саєнко, склала повноваження у жовтні 2011 року. З того часу ці обов’язки виконував віце-президент Кіровоградської ФЛА Олег Соколовський.
 
Як пояснив Соколовський, увесь цей час велася робота з пошуку кандидатів на вакантну посаду. «Кандидатура Геннадія Заболотного отримала певну підтримку від президента ФЛАУ Ігоря Гоцула. Інших бажаючих очолити федерацію на момент проведення звітно-виборчої конференції не було, – цитує Соколовського uc.kr.ua. – До цього Заболотний не був пов’язаний зі спортивною діяльністю, проте у нього є багатий досвід організаторської і суспільно-політичної діяльності. І саме організаторські здібності повинну допомогти йому на новій посаді. Пан Геннадій не приховує сподівань на підтримку тренерів, спортсменів та любителів легкої атлетики, які допоможуть йому чітко розставити пріоритети і зробити нашу федерацію однією з найкращих в Україні. Вже зараз почалися роботи з пошуку спонсорів для того, щоб відновити виплату стипендій провідним легкоатлетам, проводити обласні змагання на високому організаційному рівні і вирішувати наболілі проблеми легкої атлетики».
 
Одна з головних проблем Кіровоградської області – відсутність доріжки з хорошим легкоатлетичним покриттям. Манеж у СДЮШОР-2 також не відповідає багатьом вимогам.
 
Найближчим часом у Кіровоград планується візит керівників ФЛАУ, які спробують допомогти зрушити це питання і донести його до місцевої влади.
 
Президент ФЛАУ Ігор Гоцул вітає Геннадія Володимировича з обранням президентом ФЛА Кіровоградської області та бажає йому досягти високих результатів у розвитку легкої атлетики в регіоні.
 
Коротка довідка
Заболотний Геннадій Володимирович
Народився 1 травня 1966 р., м. Гайворон, Кіровоградської обл..
Має вищу освіту. 1990 року здобув кваліфікацію інженера-механіка в Кіровоградському інституті сільськогосподарського машинобудування. Згодом заочно закінчив Кіровоградський національний технічний університет (спеціальність – «фінанси та кредит») і Київський національний університет внутрішніх справ (спеціальність – «правознавство», кваліфікація юрист).
З 2010 року працює директором ТОВ «Аптекар-Групп».
Голова обласних громадських організацій «Гільдія фармацевтів Кіровоградщини» та ОГО «ГРАД»; депутат обласної ради 4-го скликання; з 2008 року по 2011 – Голова Опікунської ради Кіровоградської міської ради; член виконавчого комітету Кіровоградської міської ради 5-го скликання.
Нагороджений відзнакою виконавчого комітету Кіровоградської міської ради «За заслуги» 2-го ступеня.
Одружений, виховує 3-х дітей.
Попередня статтяЧемпіонат України з метань серед молоді, юніорів та юнаків: фаворити підтвердили свій статус
Наступна статтяСостоялась пресс-конференция, посвященная 100 дням до начала юношеского чемпионата мира-2013