В Івано-Франківську відбулися відкритий Кубок міста серед ДЮСШ та Кубок Федерації легкої атлетики Івано-Франківської області серед команд ДЮСШ та СДЮШОР

4
В Івано-Франківську на стадіоні «Юність» протягом двох днів – 11-12 квітня – тривала запекла боротьба в рамках традиційних змагань серед ДЮСШ та СДЮШОР області на КУБОК Федерації легкої атлетики Івано-Франківської області. Юнаки та дівчата 1997 р. народження та молодші випробовували свої сили у 13 видах програми.

 
Спортсмени змагалися як в індивідуальному, так і в командному заліках. Участь у Кубку взяли 11 команд 11 команд  ДЮСШ, одна  команда СДЮШОР ФСТ «Україна» та команда Івано-Франківського вищого навчального закладу коледжу фізичного виховання в індивідуальному заліку .
 
Серед переможців у окремих видах програми слід відзначити:
 
100м: Сенів Людмила – 13.42  (Долинська ДЮСШ) та Попадинець Богдан – 11.53 (обласна ДЮСШ)
200м: Бардашевська Олена – 28.76 (обласна ДЮСШ) та Попадинець Богдан – 24.68 (обласна ДЮСШ)
400м: Горіховська Маряна – 1.02,23 (обласна ДЮСШ) та Сеник Станіслав –   52.23 (обласна ДЮСШ)
 
800м: Горіховська Маряна – 2.28,25 (обласна ДЮСШ) та Сеник Станіслав – 2.00,70 (обласна ДЮСШ)
1500м: Федак Маряна – 5.20,4 (Калуська ДЮСШ) та Бабій Богдан – 4.46,2 (обласна ДЮСШ)
 
с/х 3000м: Данилюк  Іванна  – 15.46,5 (Рожнятівська ДЮСШ) та Водвуд Андрій – 13.59,5 (Рожнятівська ДЮСШ)
 
Штовхання ядра: Паньків Христина – 11.00 (Надвірнянська ДЮСШ) та Маслій Степан – 16.66 (Рожнятівська ДЮСШ)
Метання диску: Дарвай Віталія – 41.26 (Долинська ДЮСШ) та Іваночко Василь – 41.26 (Надвірнянська ДЮСШ)
Метання спису: Змієвська Ярослава – 35.10 (СДЮШОР “У”) та Різник Ростислав- 40.90 (обласна ДЮСШ)
 
Стрибок у висоту: Лопачак Юлія – 150 (Коломийська ДЮСШ) та Байляк Степан – 180 (Калуська ДЮСШ)
Стрибок у довжину: Лопачак Юлія – 4.83 (Коломийська ДЮСШ) та Марусяк Олег – 5.95 (Обласна ДЮСШ)
Потрійний стрибок: Тригубяк Тетяна – 10.90 та Марусяк Олег – 12.80 (обласна ДЮСШ)
 
Естафета 4х100 м: команда Коломийської ДЮСШ – 55.46 та команда Обласної ДЮСШ – 48.72
 
За підсумками дводенної боротьби серед команд ДЮСШ та СДЮШОР призові місця здобули:
 
І місце –  Івано-Франківська Обласна ДЮСШ- 5919 очок;
ІІ місце-  Коломийська ДЮСШ- 4928оч.;
ІІІ місце- ДЮСШ ” Колос ” Івано-Франківськ – 4144 оч.