Ігор Гоцул поділився враженнями від Ковельського напівмарафону (фото, відео)

5
9 травня відразу в двох українських містах проводилися напівмарафони. Про чемпіонат України ми розповідали в одному з наших попередніх матеріалів. На черзі – Ковельський напівмарафон.

Крім напівмарафону у Ковелі також проводився VIII Міжнародний пробіг з нагоди Дня перемоги. Участь у ньому могли взяти всі бажаючі.

Головним стартом став напівмарафон. Серед чоловіків перемогу відсвяткував Олександр Матвійчук, який нещодавно був другим на марафоні в Пхеньяні та на дистанції 10 км під час 4-го Київського міжнародного марафону. У Ковлеі Матвійчук показав час1:08.14 год. Слідом фінішували Сергій Оксенюк (1:10.17) та Вася Коваль (1:10.19).

Серед жінок найшвидше дистанцію у 21 км подолала Тетяна Беловол (1:27.11). Катерина Семиряк показала час 1:30.56, а третьою серед жінок була росіянка Єлєна Болховітіна (1:32.13).

Змагання у Ковелі відвідав президент ФЛАУ Ігор Гоцул. Своїми враженнями від них він поділився у відеоблозі: http://youtu.be/-30iw1Kgvdw