Владислав Чепурний і Олександр Ревенко поділилися враженнями від юнацького чемпіонату світу

246
Владислав Чепурний і Олександр Ревенко ніби змовилися й показали однаковий результат з бігу на 100 метрів у першому колі юнацького чемпіонату світу – 11,43 с. Проте жодному з них цього не вистачило для виходу в наступне коло. Після змагань спортсмени люб’язно погодилися прокоментувати свої виступи.

 
Владислав Чепурний: «На чемпіонаті світу надзвичайно приємна атмосфера. Шкода, що результат такий слабенький. Ніби й добре почувався, хоча напередодні погано спав. У номері дуже задушливо. Під час забігу був зустрічний вітер, це заважало.
 
Коли було зручніше бігти в Донецьку, на тестових змагання чи чемпіонаті світу? Краще було в Харкові на чемпіонаті України. Тоді й вітер був у спину, і сонце не так палило.
 
Я й надалі займатимуся легкою атлетикою. Вже присвятив 10 років свого життя і відмовлятися від Королеви спорту не збираюся».
 
Олександр Ревенко: «Я вперше на таких змаганнях, це зіграло свою роль. Не знаю, як так сталося, але не чув стартовий постріл. На трибунах було дуже шумно. Я прагнув набігти на фініші, але як показує результат, мені це не дуже вдалося.
 
Чи сподобалася доріжка? Мені під час змагань зручніше бігти, коли вона більш жорстка. Проте доріжка була для всіх однакова. Як і погода. Дуже спекотно. Не скажу, що таке легко переносити, постійно хочеться пити воду. Але я отримав чудовий досвід, зробимо висновки і працюватимемо надалі».
Попередня статтяЯна Качур прокоментувала особистий рекорд на юнацькому чемпіонаті світу
Наступна статтяШтовхання ядра, юнацький чемпіонат світу: німецька дуель без українського втручання