Юнацький чемпіонат світу: підступна естафета українок та лідерство США

515
На юнацькому чемпіонаті світу українські естафетні команди до фіналу пробитися не зуміли. Ніби змовившись, обидві припустилися помилки на передачі естафети з другого на третій етап. Якщо у юнаків була заминка, то Яні Качур взагалі довелося зупинитися, щоб не вийти за межі коридору. Про те, що сталося, розповіли Олександра Романюк (2-й етап) та Яна Качур (3-й) етап.

 
«Коридори були трішки не такими, як ми тренували. Яна ледь не вибігла за межі коридору», – розповідає Олександра Романюк. «Саме тому й зупинилася, щоб нас не дискваліфікували», – додає Яна Качур.
 
Юлія Мороз отримувала естафету на останньому етапі. Щоб бодай наздогнати суперниць, їй потрібно було зробити щось неможливе. Юля все ж спробувала скоротити відставання. «Якби відставання був меншим, ще можна було б поборотися. Я намагалася бігти якомога швидше, але коли відрив три метри, то ще можна наздогнати. А якщо більше, то це морально дуже складно.
 
В естафеті відчуваєш командну підтримку, ти не один. І хоч ми й не виграли, але Україна є Україна. У нас найкраща країна!»
 
Нагадаємо, що на юнацьких чемпіонатах світу естафета проводиться за такою схемою: 100 м – 200 м – 300 м – 400 м. Сьогодні відбувся фінал, і впевнену перемогу з найкращим результатом сезону в світі відсвяткувала збірна США (2.05.15 хв). Британки (2.07,40) та японки (2.07,61) фінішували слідом. Українки Аліна Калістратова, Олександра Романюк, Яна Качур, Юлія Мороз у попередніх забігах подолали дистанцію за 2.14,54 хв і з цим результатом стали 15-ми.
Попередня статтяЮнацький чемпіонат світу: фінали на мажорній ноті
Наступна статтяМихайло Яворський – про враження від чемпіонату світу