Юніорський чемпіонат Європи. Другий день, ранкова програма

287
У ранковій частині програми другого дня юніорського чемпіонату Європи медалі не розігрувалися, проте відразу в кількох перспективних для України дисциплінах пройшли кваліфікації. І наші лідери не підвели.

 
У секторі для стрибків у висоту справа до подолання висоти 1,84 м не дійшла, а саме таким був кваліфікаційний норматив на юніорському чемпіонаті Європи для дівчат. Для виходу в наступне коло змагань спортсменкам вистачило й стрибка на 1,80 м. З цим завданням обидві українки впоралися на «відмінно». І Ірина Геращенко, і Катерина Табашник подолали цю висоту з першої спроби.
 
Впевнено подолала кваліфікацію й Альона Шамотіна. Як з’ясувалося згодом, вже своєю першою спробою на 59,02 м українка гарантувала б собі місце в основному колі змагань з метання молота. Проте задля більшої впевненості було необхідно долати кваліфікаційний норматив – 59,50 м. Шамотіній це вдалося в заключній спробі, коли вона запустила снаряд на 61,45 м і з третім результатом пробилася в наступне коло.
Ірина Климець, на жаль, припинила боротьбу на чемпіонаті. У найкращій зі спроб вона відправила молот на 53,42 м.
 
Без українців пройде півфінал з бігу на 400 метрів з бар’єрами серед юніорів. Данило Даниленко подолав дистанцію за 53,63 с і з цим результатом став 19-м.
 
Кваліфікаційний норматив зі стрибків з жердиною серед дівчат (4,05 м) на 5 см перевищував особистий рекорд українки Марини Килипко. Проте до встановлення нового досягнення справа не дійшла. Марина завершила змагання з результатом 3,65 м.
 
Вже у першому колі з бігу на 110 метрів з бар’єрами італієць Лоренцо Періні встановив рекорд чемпіонатів та національний юніорський рекорд – 13,32 с.
Попередня статтяЖак Рогге: «Бубка хоче не просто брати участь у виборах, а перемагати»
Наступна статтяИгорь Гоцул: «Мы доказали свои амбиции и показали свои кондиции»