До уваги ЗМІ! Прес-конференція, присвячена чемпіонату України з легкої атлетики

257
24 липня у Донецьку стартує чемпіонат України та чемпіонат України серед молоді з легкої атлетики. За підсумками змагань буде сформовано склад збірної України для участі в чемпіонаті світу.

 
24 липня о 15:00 у прес-центрі РСК «Олімпійський» відбудеться прес-конференція, присвячена чемпіонату України. На ній ви, зокрема, дізнаєтеся про правила відбору на чемпіонат світу й готовність команди до найголовнішого турніру року.
 
Участь у прес-конференції візьмуть державний тренер штатної збірної команди України Михайло Медведь, віце-президент Федерації легкої атлетики України Ольга Бризгіна, президент Федерації легкої атлетики Донецької області Тетяна Клевакіна, срібний призер молодіжного чемпіонату Європи з бігу на 800 метрів Тарас Бибик та чемпіонка Європи в складі естафетної команди 4х100 метрів Вікторія П’ятаченко.
 
Після прес-конференції, о 16:00, розпочнеться урочиста церемонія відкриття чемпіонату України.
 
Будемо раді бачити вас на прес-конференції та змаганнях. З розкладом чемпіонату України можна ознайомитися за лінком: https://uaf.org.ua/images/otherdocuments/calendar/2013/2013.07.23/2013.07.23-27_ChU_5.pdf
 
За додатковою інформацією та акредитацією звертайтеся до прес-секретаря ФЛАУ.
Попередня статтяПовернення юніорської збірної України з чемпіонату Європи
Наступна статтяБогдан Чорномаз: «Бар’єрний біг вчить долати перешкоди не лише в спорті, а й у повсякденному житті»