Олексій Касьянов: «Можу повернутися на змагання вже взимку»

260
У травні, незадовго до міжнародного турніру багатоборців у Гьотцісі, Олексій Касьянов травмувався. Тріщина в стопі викреслила майже весь літній сезон, але ставити чемпіонат світу в сумний ряд з іншими змаганнями спортсмену зовсім не хотілося.

 
Олексій лише десять днів тому вперше після травми одягнув шиповки, але, як показали тренування, ризикнути і виступити на чемпіонаті світу можна було. «Це моя улюблена робота. Я приїхав сюди отримувати кайф від змагань», – казав учора Олексій.
 
На жаль, початок другого дня змагань десятиборців почався для Касьянова не так вдало, як би того хотілося. Наш атлет не зміг фінішувати на дистанції 110 метрів з бар’єрами. Але це не зупинило Олексія, і він вийшов на наступний вид – метання диску. Щоправда, і тут в графі результату в нього був «0». Але в секторі для стрибків з жердиною українець вже не виступав. «Не хвилюйтеся, гірше Олексію не стало», – заспокоїла лікар збірної України.
 
Через кілька годин після закінчення змагань і після огляду лікарів, Олексій розповів про своє самопочуття.
 
«Для того, щоб знятися зі змагань, потрібне медичне обґрунтування, – пояснив Касьянов. – Мені зробили знімок. Гірше не стало, але оскільки за три місяці кістка так повністю і не зрослася, порадили зробити операцію. Вона не складна. Три тижні після цього потрібно буде походити в гіпсі, і потім півтора-два місяці на відновлення. Тому є надія на те, що вже взимку знову зможу виступати».
Попередня статтяЧемпіонат світу-2013: успішний старт Облещук та спринтерські півфінали українок
Наступна статтяАндрій Ковенко: «Для мене кожен старт як останній»