Чемпіонат світу-2013. Анін ранок

283
У ранковій частині програми третього дня чемпіонату світу з легкої атлетики, який триває в Москві, змагалися відразу три Ані з України – Мельниченко, Тітімець і Ярощук. Кожна з них може поставити собі по маленькому плюсу. Маленькому, оскільки головна боротьба ще попереду.

 
Ганна Мельниченко надзвичайно впевнено почала боротьбу з семиборства. Після двох видів вона лідирує з сумою у 2135 очок. На 20 менше у канадійки Бріанне Тісен-Ітон. Третьою йде бельгійка Нафіссату Тіам (2092).
 
Змагання семиборок почалися з бігу на 100 метрів з бар’єрами. Мельниченко фінішувала другою з результатом, які лише на три соті секунди гірший від її особистого рекорду – 13,29 с. Після цього разом з підтримкою трибун, якій можуть позаздрити навіть господарі змагань росіяни, Аня з третьої спроби спочатку повторила найкращий результат сезону (1,83 м), а потім і особистий рекорд (1,86 м). Це дозволило їй піти на відпочинок з хорошим настроєм і на першому місці. Вечірню програму багатоборок о 17:45 за київським часом відкриє штовхання ядра.
 
До півфіналу з бігу на 400 метрів з бар’єрами пройшли відразу дві українки – Анна Тітімець та Анна Ярощук. Ярощук у своєму забігу фінішувала четвертою, проте впевнено вийшла в наступне коло за кращим часом (55,73 с). Тітімець фінішувала другою, чим забезпечила собі потрапляння до 1/2 фіналу напряму – 55,50 с.
 
«Не можу сказати, що задоволена. У півфінал вийшла, але бігти було дуже складно. Не розумію, чому так. Можливо, тому що старт був зранку, – розповідає Анна Тітімець. – Три рази нас піднімали зі старту, був фальстарт. Вже думала, це я зробила. Піднімаюсь на команду «Увага», а нога, п’ятка, тремтить. Аня Мельниченко якраз була в секторі для стрибків у висоту, вона мене так заспокоїла! Саме вона! І коли почала бігти, Аня продовжувала кричати в спину, підганяти мене, ще й трибуни підтримували. На щастя, в півфінал потрапила, а там буде видно. Головне, щоб стан був хорошим».
 
На жаль, не вдалося вийти до фіналу з бігу на 3000 метрів з перешкодами Вадиму Слободенюку. З результатом 8.33,60 хв він 26-й. Коментар Вадима незабаром читайте на сайті ФЛАУ.
Попередня статтяІван Лосєв: «Дистанцію завершував на морально-вольових»
Наступна статтяВадим Слободенюк: «Показав би особистий рекорд – і міг би бути в фіналі»