Чемпіонат світу-2013. Півфінал Лупу та дебют Ляхової

243
Наталія Лупу повторила свій найкращий результат сезону в першому колі з бігу 800 метрів (1.59,59 хв) і вийшла до півфіналу чемпіонату світу.

 
Наталя грамотно розклала біг по ходу всієї дистанції і впевнено фінішувала другою. На жаль, у півфіналі не побачимо ще одну українку Ольгу Ляхову. Дебютантка чемпіонатів світу потрапила до надскладного забігу. Шість спортсменок з восьми мали результати з 2 хвилин. Ольга спробувала відразу закріпитися в групі лідерів, але втримати позицію на фінішній прямій їй забракло сил (2.00,98 хв).
 
«Моїм завданням було встановити особистий рекорд (особистий рекорд Ольги – 2.00,55 хв. – Прим. авт..), але не вдалося, – розповідає Ольга Ляхова. – Так, були думки про те, щоб зробити ставку на заключне коло. Зазвичай перші 400 метрів я бігла в глибині, а тут вирішила спробувати почати швидше. Думала, завдяки цьому результат буде вищим. Але бігти було складно, на фініші майже не залишилося сил.
 
Це мій перший чемпіонат світу. Підготовка ніби йшла нормально. Думала, бігти буде легше, але в ногах чомусь не було того відчуття, яке є зазвичай. Я розуміла, що в цьому забігу мій результат був другим з кінця, але все одно хотілося показати себе й довести, що не даремно приїхала. На наступному чемпіонаті вже намагатимуся потрапити до фіналу. Інакше не можна».
Попередня статтяВалентина Жудіна. Перша серед європейок
Наступна статтяЧемпіонат світу-2013. Спринтерський півфінал українок і кваліфікація Авраменка