Відбулася нарада президента ФЛАУ з тренерським штабом національної збірної команди України

241
3 жовтня відбулася нарада керівництва Федерації легкої атлетики України та тренерського штабу національної збірної команди України з легкої атлетики. Участь у ній взяли президент ФЛАУ Ігор Гоцул, державний тренер збірної Михайло Медведь, виконавчий директор ФЛАУ Андрій Ревуцький, голова тренерської ради Олександр Величко, головні та старші тренери з видів.

 
Тренери відзвітували про свою роботу протягом сезону та про стан справ у їхній групі видів, оцінили та проаналізували виступи кожного з членів національної збірної команди України, вказали на недоліки та проблемні питання і спробували знайти шляхи їх вирішення.
 
Також було заслухано звіт про роботу комплексної наукової групи та проведено її аналіз. Оскільки бажаного результату за підсумками сезону не було досягнуто, було прийнято рішення щодо необхідності змін у підходах до роботи КНГ та у її взаємовідносинах з тренерським штабом.
КНГ потрібно буде чітко сформувати модель діяльності, яка ефективно забезпечуватиме потреби спортсменів у тренувальному процесі при підготовці до змагань та даватиме необхідний результат.
 
Поради були дані й тренерам. Голова тренерської ради Олександр Величко зробив презентацію щодо того, як тренерам потрібно підходити до завдань та аналізу кожної з дисциплін. На прикладі бігу на 3000 метрів з перешкодами він продемонстрував, як можна підготувати доповідь. При цьому було враховано історію зміни підходів та методики тренувань у різних країнах, взято до уваги рекорди різних років, описано найбільш сучасні методи при підготовці до досягнення найвищих результатів.
 
Президент ФЛАУ Ігор Гоцул зазначив, що сезон для нашої команди був вдалим. З усіх міжнародних стартів українці поверталися з нагородами. Проте остаточні висновки зроблять члени Виконкому ФЛАУ на засіданні 30 жовтня. Тоді ж головні та державний тренери збірної остаточно підіб’ють підсумки сезону.
Попередня статтяПрезидент ВФЛА висловив подяку за підтримку українських уболівальників на чемпіонаті світу
Наступна статтяЗі світу по нитці: марафонськими трасами