Майбутнє ялтинського стадіону «Авангард» обговорили з Равілем Сафіулліним

261
12 жовтня відбулася нарада за участю міністра молоді та спорту України Равіля Сафіулліна, президента Федерації легкої атлетики України Ігоря Гоцула та мера Ялти Сергія Ілаша. Сторони обговорювали майбутнє ялтинського стадіону «Авангард», який протягом багатьох років виконував роль головної бази підготовки українських легкоатлетів.

 
 
Реконструкція на стадіоні «Авангард» проводилася в 2003 та 2006 роках. Зокрема, було замінено бігові доріжки, облаштовано сектори для стрибків та метань, реконструйовано поля для метань. Але на сьогодні стан арени визнано незадовільним.
 
Під час зустрічі з Равілем Сафовичем усі сторони висловили зацікавленість у вирішенні даного питання, адже стадіон «Авангард» розглядають як одну з головних баз підготовки до Олімпійських ігор-2016 у Ріо-де-Жанейро.
 
«Равіль Сафович підтримав наше прагнення вирішити питання реконструкції стадіону «Авангард» у Ялті,– повідомив Ігор Гоцул. – Ми домовилися про координацію зусиль у пошуку шляхів розвитку. Вже намічено програму дій, консультацій та зустрічей на наступні два-три тижні. Її результатом повинна стати розробка конкретного плану дій в даному напрямку».