В Івано-Франківську відбувся VI турнір пам’яті Антона Кривого

240
19-21 грудня 2013 року в манежі Івано-Франківського коледжу фізичного виховання Національного університету фізичного виховання  відбувся легкоатлетичний турнір пам’яті активного сподвижника легкоатлетичного руху на Прикарпатті Антона Івановича Кривого.

Змагання проводяться вшосте за ініціативи дирекції коледжу та за підтримки департаменту освіти і науки, сім’ї, молоді та спорту ОДА, федерації легкої атлетики Івано-Франківської області та партнерів змагань.

Турнір зібрав 260 учасників з країн ближнього зарубіжжя (Польща, Молдова) та різних міст України та господарів, прикарпатських легкоатлетів, які виборювали перемогу в 11-ти видах програми й комбінованій естафеті. Легкоатлети змагалися в бігових і стрибкових дисциплінах, а також у штовханні ядра. У секторах для стрибків у висоту (Квасниця Василь – 190; Тригуб’як Тетяна – 160) та довжину (Квасниця Василь – 6.34; Бусько Роксолана – 5.18) домінували представники Червонограда та Коломиї. Переможцями зі штовханні ядра (Шарий Назар – 17.54 та Паньків Христина – 13.14) стали студенти коледжу фізичного виховання.

З бігу на 50м з/б не було рівних представникам команди м. Кишинів.

На змаганнях було встановлено шість рекордів, а саме:
Бостан Дорин – 200м (23.51); Молдова
Грищишин Юрій – 400м (52.40); м. Калуш , Ів. Франківська обл.
Грищишин Юрій – 800м (2:00.57);
Суслик Ганна – с/х 3000м (13:29.0); м. Калуш , Ів. Франківська обл.
          Водвуд Андрій – с/х 3000м (12:53.1); ІФ КФВ нац. університету ФВ
Шарий Назар – штовхання ядра (17.54). ІФ КФВ нац. університету ФВ

Усі переможці та призери були нагороджені медалями, подарунками та грошовими нагородами від організаторів та меценатів турніру.

Ці змагання для більшості учасників стали завершальними у 2013 році. Наступний турнір, який відбудеться 4-6 грудня 2014 року, за ініціативи організаторів внесений до єдиного календаря змагань ФЛАУ.